Elektryk przemysłowy - stała praca w Niemczech

Dodane przez Walter-Fach-Kraft (Firma), Piątek, 20 Październik, 2017  16:29
  • Telefon: 48 71 3666 455
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inżynieria / Technika
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy z jęz. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, Münster

Zakres obowiązków:

- podłączanie i budowa szaf sterowniczych,
- montaż szaf według rysunku technicznego,
- kontrola jakości wykonanych instalacji,
- ocena stanu technicznego urządzeń
- sporządzanie dokumentacji warsztatowej.
- montaż i naprawa instalacji elektrycznych,
- przegląd, konserwacja maszyn oraz urządzeń,
- wykonywanie pomiarów oraz raportów pomiarowych,

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie: elektryk przemysłowy, elektromonter
- rzetelność i sumienność w pracy
- dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- ważne certyfikaty, uprawnienia SEP,
- sprawność fizyczna oraz dobre umiejętności manualne.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- pełny etat + płatne nadgodziny,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wszystkie świadczenia socjalne – opłacane w Niemczech
- dodatek świąteczny,
- zapewniamy zakwaterowania
- pomoc w zameldowaniu w Niemczech,
- pracę w renomowanej firmie,
- przyjemną atmosferę pracy

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 914

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Elektryk Rzeszów
  • Praca Rzeszów
  • Praca Elektryk
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń