Generator ozonu Airozon 5000

Dodane: Piątek, 21 Wrzesień, 2018  12:51

Opis oferty:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego dry24.pl w sprzedaży urządzenia Europejskich producentów. Ozonator jest Niemieckiej firmy TROTEC. Towar dostarczamy za pośrednicwtem kuriera UPS/DHL.

Airozon 500 charakteryzuje się szczególnie kompaktową budową, jest łatwy do transportowania oraz prosty w obsłudze, a także posiada wydajność ozonu rzędu 5.000 mg/h - przez co przeznaczony jest do różnych zastosowań.

Wyposażony w licznik roboczogodzin oraz zegar sterujący może pracować w interwałach nawet do 30 godzin. Oprócz tego to poręczne urządzenie cechuje się imponującą wydajnością ozonu - rzędu 5000 mg/h oraz nadaje się przez to do różnych zastosowań.

W ten sposób Airozon 5000 przydatny jest w branży samochodowej do czynności dezynfekcyjnych - na przykład przy zwalczaniu pleśni; do usuwania chemicznych oraz zapachów powstałych wskutek pożarów - z pomieszczeń, mebli, tekstyliów; do usuwania zapachu zgnilizny - po zalaniu, a także do neutralizacji szczególnie trwałych trudno usuwalnych molekuł zapachów.

Właściwości techniczne Airozon 5000:

Temperatura pracy: od 10 do 40 °C
Przepływ powietrza: ok. 340 m³/h
Wydajność ozonu: ok. 5.000 mg/h
Napięcie zasilania: 230 V
Wtyk : Wtyk ze stykiem ochronnym (CEE 7/7)

Uwaga: Generatory ozonu firmy Trotec zaprojektowane są do profesjonalnych zastosowań i mogą być użyte tylko przez przeszkolony oraz autoryzowany personel!

polecamy urządzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, steżenia, dźwięku, powietrza, odległości, grubości warstw....,
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Rzeszów
dry24.pl
Online
Na Lento.pl od 03 gru 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie