POWAŻNY MĘŻCZYZNA POSZUKUJE POWAŻNEJ PRACY

Dodane przez eNeN, Poniedziałek, 15 Styczeń, 2018  06:35
Promowane Lokalne

Opis oferty:

Od dłuższego czasu poszukuję pracy, na dzień dzisiejszy – desperacko.
Jestem mężczyzną z 33-letnim stażem życia. Kończąc różnorakie szkoły i uczelnie, dorobiłem się tytułu magistra sztuki muzycznej. Niestety, w regionie Podkarpacia jest bardzo niskie zapotrzebowanie na pracowników z moim wykształceniem, dlatego od pewnego czasu staram się zmienić branżę.

Przeglądając sukcesywnie oferty pracy, nie mogę dopatrzeć się tej jedynej. W dużej mierze, pracodawcy szukają osób, które w moim odczuciu, mają odwalać czarną robotę za nieadekwatną do tego płacę. Owszem, dla szefa, jest to opłacalne, ale dla pracownika nie zawsze. Wiec cóż ma zrobić? Musi pracować.

W swoim życiu zawsze kierowałem się głęboką szczerością, uczciwością, sumiennością, dokładnością, co nie zawsze było doceniane, a czasem, wrecz wykorzystywane. Wolałbym, żeby nikt nie żerował na tych cechach.

Jestem otwarty na wiele branż. Ale są takie w których się nie widzę:

1. Bankowość i szeroko pojęte finanse – nie mam kompletnie do tego głowy.

2. Call center i inne tego typu telefoniczne usługi – nie mam sumienia wciskać ludziom kitu, nawet za pianiądze.

3. Oriflamy i Avony - dziekuję

Zdaję sobie sprawę, że od razu kokosy nie spłynął na moje konto. Rozumiem, że muszę przejść okres próbny i zdobywać kolejne szczeble kariery. Chcę się rozwijać, uczyć i efektywnie wykorzystywać to w swej pracy, co też,mam nadzieję, będzie wynagradzane wyższymi zarobkami.

Nie wyobrażam sobie, że pracuję wśród osób, które patrzą jeden na drugiego wilkiem, jakby miały go rozdeptać, albo z zawiści donosić zwierznikowi, że coś ktoś zrobił nie tak. Chora atmosfera.

Wolałbym szerokim łukiem omijać towarzystwo, gdzie najambitniejsze słowa to ku…a, ch…j, sp….j, wygłaszane z chlubą przez pół dnia.
Jeśli chodzi o moje predyspozycje to:

1. Posiadam prawo jazdy kat. B – mam doświadczenie z pojazdami typu bus.

2. Komputer nie jest mi obcy. Poruszam się w środowsku MSoffice. Ale przyznam się, że orłem nie jestem w Excelu, co nie zmienia faktu, że szybko tych umiejętności się nauczę

3. Jeśli chodzi o jezyki obce, to tylko angielski wchodzi w rachubę, niestety przez szereg lat byłem na bakier z lektoratem i teraz moja wiedza w mowie jak i piśmie balansuje miedzy poziomem B1-B2. Na pocieszenie dodam, że od pewnego czasu uczę się w wolnych chwilach. Idzie to jak krew z nosa, ale malutkimi kroczkami zdobywam tę wiedzę.

4. Obecnie figuruję jako bezrobotny w Powiatowym Urzędzie Pracy, z II profilem, co może być też możliwością załapania się na staż (jestem na to otwarty), jeśli oczywiście będę spełniał warunki, a tutaj jest już problem, bo wiek, wyższe wykształcenie etc.

5. Wolałbym unikać własnej działalności gospodarczej.

6. Mam ukończony kurs Pracownika magazynu, co jest udokomentowane odpowiednim dokumentem. Będę szczery – jest to tylko świstek, bo sam się przekonałem jak pracują niektóre szkoły uczące tego typu fachu.

7. Ukończyłem 2-letnie studia podyplomowe. Kierunek: Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela.

8. A na koniec moje cechy, których nie wymieniłem powyżej. Uśmiechniety, pełen humoru, wyrozumiały, czasem nerwowy i niecierpliwy, silny, dobrze zbudowany, wysoki.

Dlatego, drogi pracodawco, jeśli kierujesz się tymi samymi zasadami co ja, i mógłbyś zaoferować normalną, uczciwą, odpowiednio płatną pracę, z możliwością przyuczenia zawodu, napisz do mnie i w kilku zdaniach wyjaśnij mi na czym miałoby polegać moja zajęcie, w jakiej branży się znajdujesz i czego ode mnie oczekujesz.

Praca tylko w Rzeszowie lub do 15 km poza nim.
Może te moje żądania są grubiańskie, ale myślę, że osoba, której będzie zależeć na odpowiednim pracowniku, nie zrazi się do tego co napisałem.

Jedyny kontakt drogą mailową

@

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 552
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie