Niemcy praca w opiece BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA zarób 2 msc 6700

Dodane: Niedziela, 21 Październik, 2018  17:38
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Centrum Konik

Opis oferty pracy:

Centrum Językowe Konik
www.pracadlaopiekunek24.pl
Oferuje zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec
- oferty bez znajomości języka niemieckiego.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania".

Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!
Czekamy właśnie na Ciebie.

Termin wyjazdu: od listopada na 2 miesiące
- od 6700 netto + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.

Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny.
To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

! ! ! SPRAWDZONE MIEJSCA PRACY ! ! !

Wymagania:
- doświadczenie w opiece (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób).
- dobry stan zdrowia
- mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
* 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z polskojęzycznym koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Rekrutujemy na terenie całej Polski.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na nr.tel:
570 718 736 570 - pokaż numer telefonu -
731 913 716 731 - pokaż numer telefonu -
576 115 628 576 - pokaż numer telefonu -
- wyślij sms o treści OPIEKA (oddzwonimy)

ul.Słowiańska 17/1 I piętro
67-200 Głogów
pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Zapraszamy

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Rzeszów
DZIAŁ REKRUTACJI
Na Lento.pl od 04 paź 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń