Oczyszczanie, dezynfekcja instalacji grzewczej.

Odświeżone: Niedziela, 08 Czerwiec, 2025  23:23

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Usługi / Usługi remontowe i budowlane

Opis oferty

Wykonujemy oczyszczanie instalacji grzewczych (kaloryferów, ogrzewanie podłogowe, piony i poziomy instalacji, itp) metodą HYDRODYNAMICZNĄ.
Metoda ta wykonywana przy użyciu urządzenia ROPULS III-ciej generacji niemieckiej firmy Rothenbterger, któro dodatkowo wykonuje raport zmiany przepływu/przepustowości wody przez układ, co jest jednoznaczne oczywiście z możliwością zweryfikowania skuteczności przed i po wykonanej pracy.

W naszych kaloryferach, na skutek przepływu przez nie, gorącej wody, tak jak i w naszych czajnikach, odkłada się kamień i innego typu minerały w formie kamiennego osadu.
Już po trzech latach użytkowania na skutek osadu spada sprawność naszych kaloryferów, w związku z powyższym wskazane jest wykonywanie profilaktyki oczyszczania kaloryferów. Bardzo często po wieloletnim użytkowaniu okazuje się, że jakby nie wiadomo dlaczego, nasze kaloryfery słabo grzeją i pomimo zadanej wysokiej temperatury to kaloryfery są ledwie ciepłe. Powoduje to oczywiście bardzo duże straty finansowe za ogrzewanie i brak możliwości uzyskania ciepła w naszych domach. W takich sytuacjach wzywani przez nas hydraulicy, doradzają wymianę kaloryferów i instalacji, a jest to absolutnie zbędne.
Prezentowana metoda pozwala na oczyszczenie kaloryferów i instalacji nawet z 20-to, czy 30-to letnim osadem, gdzie po rozcięciu rury nie jesteśmy w stanie wsunąć rurki o średnicy cienkiego długopisu. Instalacja uzyskuje swoje pierwotne parametry sprawności, jak całkowicie nowe kaloryfery/instalacje. Jest ona w pełni bezpieczna, nie stwarza zagrożenia czy obawy o uszkodzenie instalacji, w przeciwieństwie do chemicznego udrażniania rur, któro może powodować uszkodzenie uszczelek i rozszczelnienie instalacji.

Ÿ Płukanie instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowych silną mieszaniną wody i powietrza w celu usunięcia szlamu i innych osadów.
Tylko 3 mm zanieczyszczeń na ściankach rury to spadek wydajności cieplnej o ok. 20%!
Ÿ Płukanie instalacji wody pitnej mieszaniną wody i powietrza zgodnie z normą EN 806-4:2010 / DIN 1988-2. Wymagane na terenie całej UE!
Ÿ Płukanie instalacji w przemyśle spożywczym, przetwórczym, chemicznym, a także systemów pojenia w hodowli i innych systemów rurowych za pomocą mieszaniny wody i powietrza


Rzeszów i okolice, Podkarpacie
Zachęcamy do korzystania z usługi.
kontakt tylko pod nr telefonu : 660 - pokaż numer telefonu -

Dodatkowo Udrażniamy zatory sprężyną mechaniczną od 50-200 mm w instalacjach kanalizacyjnych i odpływowych.
Przepychamy mechaniczne sprężyną(posiadamy specjalne końcówki i nasadki, które dokładnie czyszczą rury po ich ściankach.

Czyścimy odpływy:

- pisuarów;
- zlewów kuchennych;
- umywalek;
- brodzików;
- wanien
- rynien;
- pionów i poziomów kanalizacyjnych;
- toalet;
-studzienek;
-kratek spustowych.
Rzeszów i okolice, Podkarpacie
Zachęcamy do korzystania z usługi.
kontakt tylko pod nr telefonu : 660 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Mariusz
Konto prywatne
Na Lento.pl od 06 kwi 2018
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków