Zwalczanie Usuwanie Gniazd Szerszeni i Os 883004013

Dodane: Piątek, 23 Listopad, 2018  07:00
  • Pozostałe usługi
  • Cena: 150 zł

Opis oferty:

Usuwanie – Zwalczanie gniazd Os i Szerszeni
Zwalczanie gniazd os i szerszeni zajmujemy się od wielu lat. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. Operacja polega na zwalczaniu owadów i dokładnym usunięciu gniazda. Nie uszkadzamy miejsca w którym znajduje się gniazdo. Poradzimy sobie nawet z najtrudniej dostępnym gniazdem. Zabieg trwa około 40 minut zależności od stopnia trudności i ilości gniazd. Środek ma natychmiastowe działanie co zmniejsza zagrożenie niespodziewanego ataku ze strony owadów.Środek utrzymuje się około 72 godziny i dobija kolejne dolatujące owady.
Działamy na terenie Podkarpacia i Małopolski.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji.
Poradzimy sobie z gniazdami w ziemi, gdy gniazdo jest w podsufitce dachu, z wywietrzników, z dziupli na drzewie, z domków letniskowych, w murze budynku, na poddaszu, z ptasich budek, w kominie, z wywietrzników, ze strychów, z podsufitki dachu, z pni drzew, z altan śmietnikowych, gdy gniazdo jest w dachu budynku gospodarczego, jest w ogrodzie, z placów zabaw, z elewacji budynków, przy oknie, z pod krokwi konstrukcji dachu, z ptasiej budki, są na drzewie, z pod parapetu okna, ze skrzynek na listy, elektrycznych, gazowych , w ogrodzeniu.
Na podstawie ustawy „o ochronie zwierząt” z dnia 21 sierpnia 1997 roku Dz.U. z 2013 poz. 856 Art 2 Ust 1, szerszenie czy osy nie są zwierzętami w rozumieniu tej ustawy.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Rzeszów
Łukasz Kołodziej
Na Lento.pl od 21 sie 2011
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie